top of page
2.jpg

Energy Band Gdańsk

OPRAWA ARTYSTYCZNA IMPREZ

Oferta🎵🎵🎵
Zajmujemy się obsługą muzyczną imprez: od eventów firmowych, bankietów, studniówek aż po wesela i śluby.
Zakres świadczonych usług: oprawa muzyczna, usługi konferansjerskie (również w j. angielskim), oświetlenie i nagłośnienie.

Skład zespołu 🥇🥇🥇
Jesteśmy grupą młodych, pełnych energii, wykształconych muzyków. Jako absolwenci akademii muzycznych i doświadczeni muzycy oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Instrumentarium 🎤🎹🎸🎷🥁
Wokal żeński i męski, instrumenty klawiszowe/bas, saksofon, gitara i perkusja. Istnieje możliwość poszerzenia składu o dodatkowe instrumenty.

Muzyka na żywo 🎶🎶🎶
Wysoko cenimy jakość świadczonych usług, dlatego wszystkie nasze występy wykonywane są 100% na żywo.

Nagłośnienie 🎧🎧🎧
Jesteśmy wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt, który pozwala nagłośnić zarówno dużą salę, jak i plenerowy koncert.

Elastyczność oferty 🥇🥇🥇
Indywidualnie podchodzimy do każdej imprezy i spełniamy wymagania klienta.

Repertuar 💃🕺
Gramy każdy gatunek muzyczny. M.in. pop, rock, disco lat '80, '90, rock&roll, funky, soul, i jazz. Staramy się dostosować do Waszych upodobań i poszerzamy repertuar o Wasze propozycje.

Prowadzenie imprezy 😎🔥😎🔥
Prowadzimy całą imprezę wraz z konkursami, zabawami i atrakcjami według ustaleń. W swojej ofercie posiadamy szereg propozycji - od zabaw integracyjnych, konkursów po naukę tańca, Zumbę i inne. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.
Zajmujemy się również obsługą konferansjerską imprezy w języku angielskim. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel polsko-zagranicznych (m.in. hiszpańskie, hinduskie, angielskie, greckie, niemieckie).

bottom of page